• Úvod
  • Aktuality
  • DAVID KŘÍŽEK ve spolupráci s Lanex Yachting Ropes

DAVID KŘÍŽEK ve spolupráci s Lanex Yachting Ropes 18.6.2019

Jsme hrdi na zahájení spolupráce se světoznámým a uznávaným jachtařem Davidem Křížkem.

David se věnuje jachtingu od svého dětství. Již v deseti letech se začal jachtingu věnovat závodně. Za svou kariéru získal 45 medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách a z toho 28 mistrovských titulů. David dosahuje úspěchů nejen v rámci ČR, ale i v zahraničí. Stal se členem SECTOR No Limits - sdružení nejextrémnějších sportovců světa. 4 x přeplul Atlantický oceán. Jako první Čech se kvalifikoval na závod Transat 6,50 osamělých mořeplavců přes oceán z Francie do Brazílie, kde vybojoval úžasnou bronzovou medaili.

Dnes se David věnuje především rychlým foilujícím katamaránům a účastní se prestižních závodů Flying Phantom Extreme Sailing Series. Mimo to je rovněž nadšeným trenérem mladých nadějných jachtařů lodní třídy 29er.

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s tak úspěšným a zkušeným jachtařem, jakým je David Křížek. Věříme, že spolupráce přinese spoustu cenných poznatků pro vývoj nových lan do nejextrémnějších podmínek na moři a cennou zpětnou vazbu, která je pro kvalitu našich lan velmi důležitá. Děkujeme.

© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít
Upozornění
Ke kontaktování distributora, přidejte požadované produkty do oblíbených.

Přejít do produktů
Zavřít
Odeslat poptávku

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít