Sailing Team Vojtěch Eliáš 13.12.2021

Vojta je bezpochyby člověk na správném místě. Šťastný to muž, kterému je práce koníčkem. Po nástupu do Lanexu se stal nejen produktovým manažerem značky Lanex Yachting, ale především nadšeným jachtařem. Ještě v témže roce si udělal první kapitánkou licenci a vydal se na moře. 

Během pár let se setkal s mnoha skvělými jachtaři, od kterých pochytil zásady jachtařského řemesla a mohl se vydat na delší přeplavby – Austrálie, Amerika, Evropa. Mezi velké zážitky Vojta řadí převoz závodní J 122 z Malty non-stop do Francie, Rollex middle sea race, závody Færderseilasen (Norkso), Fiwawi race USA a Batt závody offshore. Nepohrdne ani Chorvatskými regatami.

Mezi oblíbené Vojtovy speciality patří rigging pro lodě třídy V070, Swan 42, Sea Scape, Pogo a jiné. Když přijde výzva na spolupráci od rychlých lodí jako jsou I fly 17 nebo Nacra 17 či od kutrů, rozhodně ji přijímá.

Jeho vzory jsou Karol Jabłoński (the first Polish skipper, competed in prestigious regatta – America’s Cup.) and Skip Novak.

Kromě všech sportů, které mají něco společného s lany, Vojtu baví bojové sporty.

"Moře a jachting se staly mou součástí. Dostaly se mi hluboko pod kůži a život bez nich si dále neumím představit. Chvíle kdy se napínají plachty, vítr zpívá v lanoví a jsem součástí moře kolem, to je ten okamžik pro který žiju. Vše co je před tím nebo potom je jen čekání." - Vojtěch Eliáš, produktový manager Lanex YachtingVojtěch Eliáš

Datum narození: Červenec 1981

Národnost: Česká Republika

Začátek kariéry v jachtingu: 2010

Profese: Produktový manager značky Lanex Yachting

Disciplína: Sailing boats 32 – 42 ft.

© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít
Upozornění
Ke kontaktování distributora, přidejte požadované produkty do oblíbených.

Přejít do produktů
Zavřít
Odeslat poptávku

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít